Olağandışı görünüşe sahip 5 insan

Bu gezegendeki her insan eşsizdir, buna şüphe yok. Ancak gerçek şu ki bazı insanlar diğerlerinden biraz daha farklıdır. Onları yalnızca eşsiz olarak adlandırmak biraz eksik kalabilir. Onlar kendinizi geliştirerek hayatınızı değiştirebileceğinizin birer kanıtı. Bu insanlar asla var olmayacağına inanamayacağınız nadir insanlar.

Moin Junnedi

Hayatı boyunca hiç ayağa kalkmamış Hintli bir genç. Şampiyon bir yüzücü oldu. Halk dilinde cam-kemik hastalığı olarak adlandırılan nadir bir hastalıkla doğdu. Bu kemik kırılganlığı ve kemik kırıklıklarına karşı savunmasız olarak bilinen nadir rastlanılan genetik bozukluğudur. Twitter’da 15.000’den fazla takipçisi var. Sıkı çalışma, özveri ve annesinin de desteğiyle 22’den fazla madalya kazandı.

Nyakim Gatwech

Siyahların en çekici mankeni olarak nam salıyor. Ten rengi şaşırtıcı derecede siyah olan ünlü model kısa zamanda bir çok insanın ilgisini çekmeyi başardı. Öyle ki ten rengiyle Guinness Rekorlar kitabına adını yazdırmayı bile başardı.

La Östergen

İsveçli vüdut geliştiricisi ve model, olağan üstü uzun bacakları sayesinde isveçte bir anda 150.000 takipçi kazandı. 2 çocuk annesi La Östergen’in bacakları 40 inç uzunluğunda, yani enteresan derecede uzun. Fakat kendisi şu an en sevdiği özelliği olan uzun bacaklardan önceden nefret ediyormuş. Bugünlerde kendini sürekli geliştirmeye odaklanan sportif sarışın, lise yıllarında kendisini çirkin ördek yavrusu sanıp depresyona girdiğini söylüyor.

Ted Papağanadam Richards

Ted Richards en sevdiği kuş gibi görünmek için kafasına boynuz taktırıp gözlerine ve diline dövme yaptırdıktan ve hatta kulaklarını kestikten sonra papağanadam olarak adlandırıldı. 59 yaşındaki Ted Papağanadam Richards, en sevdiği kuş gibi görünmek için hemen hemen her şeyi yaptı. Bir sabah kuşağı programına katılan Ted tüm izleyicileri şok etti. Emekli maaşını neden bunun için harcadığını ve ileride burnunu papağan gagası görünümüne sokmayı planladığını anlattı. Ayrıca kendisi adını mahkeme kararıyla bu şekilde değiştirdi.

Andrea Thompson

Dünyanın en güçlü kadını ünvanına sahip olan kadın bir tavayı elleriyle büktüğünde izleyen herkesi şaşkına çevirdi. 36 yaşındaki Andrea Thompson, katıldığı bir televizyon programında metal tavayı elleri arasında kolayca bükmeyi başardı. Kadının yeteneklerini olağanüstü bulan program sunucusu onunla sohbet ederken, 2 çocuk annesi Andrea Thompson sadece 4 sene önce  spora başladığını belirtti. Daha önce sadece kilo vermek için spor salonuna gittiğini belirtti. Dönüm noktası ise spor salonundaki bir koçun ona güç yarışmalarına girmesini söylediği andı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir