Erkeklerin Hoşlandığı ve Duymak İstediği 7 Söz

Güzel söz duymak sadece bayanların erkeklerden istediği şey değil, aynı zamanda erkeklerin de partnerlerinden bekledikleri olay; erkeklerin hoşlandığı sözler. Unutmamak gerekir ki “Tatlı dil, yılanı deliğinden çıkarır.” sözü romantizm yaşamak isteyen tüm çiftlerin uygulaması gereken bir sözdür.

erkeklerin hoşlandığı sözler
erkeklerin hoşlandığı sözler

İşte Erkeklerin Hoşlandığı ve Duymak İstediği 7 Söz

Kadınlar çoğu zaman çevresindeki erkeklerden iltifatlar duymaya alışmıştır. Peki ya erkekler de bu duruma alışık mıdır? Aslında erkekler de durumu pek açık bir şekilde belli etmeseler de insanın doğası gereği karşı taraftan güzel olumlu sözler duymak istemeleri çok doğaldır. Erkeklerin hoşlandığı sözler konusunu maddeler halinde sizler için sunuyoruz. Herkes övülmekten ve hoş sözlerden mutlu olur. Yani bu işin cinsiyetinin olmadığını belirtmeliyiz. DijitalPasta.com olarak sizler için, erkeklerin bayanlardan duymak istedikleri sözleri araştırdık.

Beni rahatlatıyorsun, kendimi güzel hissediyorum:
Böyle ya da buna benzer güzel sözler, bir erkeğin duymak istediği en etkileyici ve samimiyet dolu sözler arasında. Bu cümleyi kurduğunuz adamın, herhangi bir konuda sizi mutlu edebilen ve güvende hissettirebildiğini bildiği için özgüveni artacak ve size karşı ilgisi gün geçtikçe fazla olacaktır. Bununla birlikte aranızdaki organik bağın kuvvetlenmesi de muhtemeldir.

Sen neymişsin böyle?
İlişki yaşadığınız adama bu tarz cümleler kurmanız onun çok hoşuna gider, özellikle yeteneklerini ön plana çıkardığınız cümle yapıları ona muhteşem bir haz verecektir. Araba kullanmasından, bilgisayar bilgisine, mutfaktaki tecrübelerine kadar herhangi bir konuda onun yeteneklerini övmeniz emin olun ki kendisini iyi hissettirecek. Çok daha iyilerini yapmak için muhteşem gayretler sarf edecektir.

En çok …. bayılıyorum:
Bir erkeğe çok yakışıklı olduğunu söylemeniz çoğu zaman etkili olmakla birlikte daha özel ayrıntıları bildirmeniz onun egosunu tatmin etmesini sağlayacak ve o esnada yapacağınız küçük dokunuşlar etkiyi daha da artıracaktır. Mutlaka deneyin!

Erkekler İçin Güzel Sözler

Zaman seninle akıp gidiyor:
Bu tarz bir cümle erkeğinizin statüsü, parası ya da dış görünüşünden dolayı birlikte olduğunuz anlamından çıkarak öz benliğini de sevdiğinizi ispatlar niteliktedir. Erkeğini özel hissettirmek isteyenlere tavsiye ederim.

Bu sana çok yakışıyor, harika görünüyorsun!
Biz bayanlar bu tarz cümleleri erkeklerden duymaya bayılırız ancak emin olun bu cümle tarzını erkekler de çok sever. Giydikleri kıyafetin kendilerine çok yakıştığını duymak ve onaylanma isteği onları mutlu eder. Kendilerini stil sahibi olarak da görebilir zamanla. Hatta bu olaylar kibar ve centilmen erkeğin temellerini atabilir.

İşinde çok beceriklisin!
Erkeklerin beyin gücü ile yaptıkları işlerin de övgüye layık olduklarını hissetmeleri onları özel kılar. Örneğin, -Bu denli zor işleri nasıl başardın?- cümlesi bile işine ve size bağlı kişilikli erkekler olmasına katkı sağlar.

Sensiz ben ne yapardım?
Erkekler bayanlardan ihtiyaç duyulduklarını hissetmek ister. Borçların ödenmesinden tutun da mutfakta açamadığınız kavanoza kadar her olayda ona hissettireceğiniz ihtiyaç duyguları onu size karşı kamçılayacak ve her daim size yardımcı olmak için deli divane olacaktır.

Bugünkü yazımızda bayanların erkekler için sarf etmesi gereken, erkeklerin hoşlandığı sözler konusuna değindik. Partnerinizin size bağlığını artıracak ve onu güvende hissettirecek taktikleri vermeye çalıştık. Uygulamanız dileğiyle. Ayrıca Erkekler kaşlarını nasıl almalılar? adlı yazımızı okumanızı da öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir