Bir ilişkide bıkkınlık: erkek arkadaş..

Bazı ilişkiler vardır ki masallarda anlatılanlar kadar müthiş olan. Ancak bu müthiş ilişki günün birinde yerini bıkkınlığa bırakabilir. Bunun için kadınlara son derece önemli bir rol düşüyor. Bir ilişkide bıkkınlık en çok korkulan ve en çok istenmeyen durumdur. Eğer erkek arkadaşınızın sizden bıkmaması için bir şeyler arıyorsanız bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Eğer ilişkinizin yerini bıkkınlığa bırakmak istemiyorsanız bu tavsiyelerimize kesinlikle uygulamalısınız. Ayrıca merak ediyorsanız da mutlu bir ilişki gizemleri yazımızı okuyabilirsiniz.

İlişkide Bıkkınlık
İlişkide Bıkkınlık

İşte erkek arkadaşınızın sizden bıkmaması ve ilişkide bıkkınlık meselesine denk gelmemek için yapmanız ve yapmamanız gereken şeyler;

  1. Arkadaşlarıyla gezip dolaşmasına asla karışmayın. Bazı istisnai durumlar olabilir ancak bu durumlar dışında onları bu konuda sıkmayın.
  2. Sürekli bir sorun çıkartma havası içerisinde olmayın. İğneleyici laflar sokmayın.
  3. Birlikte olduğunuz erkeği değiştirip şekil verdirmeye asla çalışmayın. Başlarda bu konuya aldırış etmeyip sizin istekleriniz doğrultusunda hareket edebilir ancak ilerleyen zamanlarda bu duruma oldukça büyük tepkiler gösterebilir.
  4. CIA giriş sınavlarında değilsiniz. Çok meraklı olup bazı şeyleri çok kurcalamayın, kendinize güvenin. Eğer sizi aldatıyorsa bu durum er ya da geç ortaya çıkacaktır. Sonuçta her erkek güvenilmeyi ister, onun üstüne fazla gitmemeye özen gösterin.
  5. Birlikte olduğunuz erkek tamamıyla sizin bir parçanızmış, oyuncağınızmış gibi davranmanız biraz sakıncalı. Bıkkınlık durumuyla karşılaşmamak için onun kişisel alanlarına müdahale etmemeye çalışın.
  6. Yanınızda eşiniz olmadan kendinizi sıkkın hissediyorsanız biraz dikkatli olmalısınız. Her yere eşinizle gitmek veya olumlu-olumsuz her şeyi onunla yaşamak zorunda değilsiniz. Çiftlerin birbirinden ayrı yapmak isteyeceği o kadar çok şey vardır ki, tahmin bile edemezsiniz.
  7. Eğer sizi paralel hattan konuşmalarınızı dinlerken, sosyal medya hesaplarını kontrol ederken, telefonunu kurcalarken görmesi onu ciddi anlamda rahatsız edecektir. Erkekler özgürlüklerini kaybettiklerini hissederse size kötü davranıp kalbinizi kırabilir.

Bir ilişkide bıkkınlık durumu yaşanması her iki taraf için de çok acı verici bir durumdur. Yukarıda yazdığımız maddeleri birebir uygularsanız bu durumla karşılaşma ihtimaliniz son derece düşük olacaktır. Benzer konularda yazılar yazmaya devam edeceğiz, bizi takipte kalın. Ayrıca bu maddelere ekleme yapmak isterseniz yorumlarda düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir